Home
  KATEGORIE - AKCE
  Akce ...
  KATEGORIE
  Kované mříže
  Ploty, vrata, brány
  Schodiště a zábradlí
  Grilovací jednotky
  Krby, udírny a pece
  Krbové nářadí
  Umělecké kovářství
  Ostatní - jezírka
  Přístřešky
  Bezpečnostní trezory
  Ostatní
  NEJNOVĚJŠÍ
  Kategorie - Akce
  Foto
  NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ
  Kategorie - Akce
  Foto
  DALŠÍ
  Napište nám
  O nás854585/15

[CNW:Counter]


  Vítáme vás  
zvětšit Vítáme vás stránkách internetového katalogu výrobků Kovářské a zámečnické firmy Františka a Zdenka Smejkala. Další informace o firmě najdete na firemních stránkách www.smejkal.cz.

Tento internetový katalog byl vytvořen za účelem poskytnout detailní informaci o výrobní činnosti a stávajícím zaměření firmy.
Katalog je pomocí menu orientován na dvě základní části, jednak na standardní kategorie výrobků, jako je výroba mříží, plotů, vrat, schodišť, zábradlí a podobně, tak dále na akce. V menu Akce naleznete obrazovou dokumentaci z jednotlivých montáží, tak aby bylo konkrétně vidět, jak taková montážní akce probíhá, jak se taková jednotlivá zakázka postupně realizuje od návrhu, zaměření až po konečné předání díla.

zvětšit Kovářská a zámečnická firma Františka a Zdenka Smejkala je díky odborné způsobilosti svých zaměstnanců, díky dílenskému zázemí a použité technologii schopna zajistit jak jednotlivé opravy a renovace, tak i zakázkovou výrobu pro odběratele obchodu, stavební výroby apod.

Jak sami uvidíte v tomto katalogu, pracovní záběr a sortiment činnosti naší firmy je rozsáhlý a není problém poskytnout naše služby defakto komukoli a to ve vysoké odbornosti a kvalitě dílenského zpracování.


[ celkem 757 fotografií v 16 sekcích ]
N o v i n k y

Nepřehlédněte

Reklama


 
 
Created by Decision                                                                                                                                               (C) 2019 Copyrihgt Smejkal.cz